• images
کولر و بخاری ، قیمت کولر و بخاری ، a/c & heating parts

کولر و بخاری ، قیمت کولر و بخاری ، a/c & heating parts

auto parts کولر بخاری

انتخاب خودرو

کولر و بخاری تویوتا

کولر و بخاری لکسوس

کولر و بخاری بنز

کولر و بخاری بی ام و

کولر و بخاری پورشه

کولر و بخاری هیوندای

کولر و بخاری کیا

کولر و بخاری هوندا

کولر و بخاری نیسان

کولر و بخاری مزدا

کولر و بخاری ولوو

کولر و بخاری آلفارومئو

کولر و بخاری پژو

کولر و بخاری سیتروئن

کولر و بخاری آئودی

کولر و بخاری مازراتی

کولر و بخاری رنو

کولر و بخاری میتسوبیشی

کولر و بخاری سوزوکی

کولر و بخاری فولکس

کولر و بخاری لامبورگینی

کولر و بخاری مک لارن

کولر و بخاری مینی

کولر و بخاری لوتوس

کولر و بخاری جگوار

کولر و بخاری جیپ

کولر و بخاری سوبارو

کولر و بخاری دی اس

کولر و بخاری لیفان

کولر و بخاری جک

کولر و بخاری ام وی ام

کولر و بخاری چری

کولر و بخاری سانگ یانگ

کولر و بخاری ام جی

کولر و بخاری گریت وال

کولر و بخاری بسترن

کولر و بخاری چانگان

کولر و بخاری بی وای دی

کولر و بخاری هایما

کولر و بخاری دانگ فنگ

کولر و بخاری بایک

کولر و بخاری بیسو

کولر و بخاری برلیانس

کولر و بخاری جیلی

کولر و بخاری بورگوارد

کولر و بخاری لندویند

کولر و بخاری زوتی

کولر و بخاری دامای

کولر و بخاری کوپا

بخاری و کولر خودروA/C & HEATING PARTS تنها زمانی که شما احساس گرمای شدید یا سرما کنید به کارتان می آید. هوای گرم که توسط موتور بوجود می آید، از طریق شیلنگ به یک هسته بخاری که زیر تاقچه قرار دارد، فرستاده می شود. هسته بخاری خودرو مانند یک رادیاتور مینیاتوری است، رادیاتور گرمای موتور را به هوا منتقل می کند تا دمای موتور را حفظ کند، هسته بخاری و موتور دمنده این گرما را به داخل کابین انتقال می دهد تا گرما را حفظ کند و شیشه جلو پنجره شما راگرم کند اما اگر احساس گرما نمی کنید
کولر خودرو را روشن کنید  آنجا که بخاری خود را به سیستم خنک کننده موتور متکی می کند، سیستم خنک کننده موتور شما نیز باید خنک شود .یک ترموستات که دمای هوا را تغیر می دهد به کمک شما می آید.

سیستم گرمایش، تهویه و تهویه مطبوع ما را در طول سالیان دراز مدت راحت می کند. با کمترین ورودی از ما، این سیستم پیچیده ما را گرم می کند و شیشه جلو پنجره بدون مه در زمستان است و اطمینان می دهد که ما حتی در روزهای تابستان باقی بمانیم. اما با این پیچیدگی، اجتناب ناپذیر است که قطعات شکست بخورند و این امر می تواند به شما کمک کند با جایگزینی با کیفیت A / C و قطعات گرمایشی که نیاز دارید راحت بمانید.در سیستم A / C، مبرد گاز کم فشار کمپرسور به کمک کمربندها کشیده می شود، جایی که فشرده شده و در فشار بالا تحت خازن قرار می گیرد. کندانسور مبرد را به شکل مایع خود خنک می کند؛ سپس به شیر گسترش یا لوله لوله سوراخ جریان می یابد که آن را به هسته تبخیر کننده در کابین، جایی که گرما را از داخل جذب می کند و به شکل گاز طبیعی خود باز می گردد، جریان می دهد. فن هوا هوا را بیش از هسته می کند و شما را سرد می کند.البته این یک توصیف ساده از سیستم است و قطعات دیگری مانند گیرنده و خشک کن بر روی سیستم های شیر گسترش و باتری ها در سیستم های لوله سوراخ وجود دارد، همچنین سوئیچ فشار، کلاچ کمپرسور، فن کندانسور و سیستم کنترل که تبدیل می شود ورودی شما در هوا یخبندان از مجرای. مهم نیست که بدافزار سیستم است، ما قطعاتی را برای تعمیر A / C خود داریم و آن را از تولید کنندگان مشهور حفظ می کنیم.


بسیاری از اتومبیل های جدید با فیلترهای هوای کابین مجهز شده اند. این افزودنی های بزرگ برای گرمایش، تهویه و سیستم A / C سبب گرد و غبار، گرده و سایر آلاینده ها می شوند، بنابراین شما و مسافران شما می توانند هوا سالم و تمیز را نفس بکشند و نسخه های زغال چوب حتی بلوک ها را مسدود می کنند. اما این فیلترها اغلب نادیده گرفته می شوند و زمانی که مسدود می شوند، توانایی آنها برای فیلتر کردن آلاینده ها کاهش می یابد و می توانند جریان هوا را محدود کنند. خوشبختانه، این فیلترها نسبتا آسان برای تغییر هستند و ما یک انتخاب عالی از بهترین سازندگان فیلتر در جهان داریم.

برندهای ویژه

مارا دنبال کنید