• images
قطعات ترمز ، لوازم ترمز ، قیمت قطعات ترمز ، brake parts

قطعات ترمز ، لوازم ترمز ، قیمت قطعات ترمز ، brake parts

auto parts brake parts

انتخاب خودرو

قطعات ترمز تویوتا

قطعات ترمز لکسوس

قطعات ترمز بنز

قطعات ترمز بی ام و

قطعات ترمز پورشه

قطعات ترمز هیوندای

قطعات ترمز کیا

قطعات ترمز هوندا

قطعات ترمز نیسان

قطعات ترمز مزدا

قطعات ترمز ولوو

قطعات ترمز آلفارومئو

قطعات ترمز پژو

قطعات ترمز سیتروئن

قطعات ترمز آئودی

قطعات ترمز مازراتی

قطعات ترمز رنو

قطعات ترمز میتسوبیشی

قطعات ترمز سوزوکی

قطعات ترمز فولکس

قطعات ترمز لامبورگینی

قطعات ترمز مک لارن

قطعات ترمز مینی

قطعات ترمز لوتوس

قطعات ترمز جگوار

قطعات ترمز جیپ

قطعات ترمز سوبارو

قطعات ترمز دی اس

قطعات ترمز لیفان

قطعات ترمز جک

قطعات ترمز ام وی ام

قطعات ترمز چری

قطعات ترمز سانگ یانگ

قطعات ترمز ام جی

قطعات ترمز گریت وال

قطعات ترمز بسترن

قطعات ترمز چانگان

قطعات ترمز بی وای دی

قطعات ترمز هایما

قطعات ترمز دانگ فنگ

قطعات ترمز بایک

قطعات ترمز بیسو

قطعات ترمز برلیانس

قطعات ترمز جیلی

قطعات ترمز بورگوارد

قطعات ترمز لندویند

قطعات ترمز زوتی

قطعات ترمز دامای

قطعات ترمز کوپا


brake parts قسمتهای مختلفی و انواع گوناگونی از قطعات یدکی خودرو را به خود اختصاص می دهد.برخی از ترمزهای دیسکی در هر چهار چرخ ماشین استفاده می شوند،در صورتی که در بعضی خودروها ترمزهای دیسکی در جلو و ترمزهای درام در عقب استفاده می شود.از شرایط ترمز مطلوب و خوب می توان به این اشاره کرد که هربار پدال ترمز را با پا فشار می دهید،خودرو به صورت نرم و آرام متوقف می شود.در خودروهایی که نیاز به نیروی زیادی برای متوقف کردن ماشین وجود دارد از سیستم هیدرولیک استفاده می کنند.زیرا قدرت پا برای توقف خودرو کافی نیست و با مایع که تحت فشار ثابتی است از طریق لوله ها به دیگر قطعات خودرو وارد شده و باعث توقف آن می شود. به تنهایی به چند قسمت مختلف  و فابریکی خودش تقسیم می شود.بوستر در این قسمت باعث می شود که راننده نیاز نداشته باشد فشار زیادی به پدال ترمز وارد کند.سیلندر اصلی هم نیروی مکانیکی را به فشار هیدرولیکی تبدیل می کند.برای تعویض برای هر کدام از این لوازم یدکی های مربوط قیمت مختص به خود را دارند‌.از انواع ترمز دو نوع دیسکی و کاسه ای را می توان نام برد.از ترمز دیسکی در ماشین های پراید و مزدا بیشتر استفاده می شود.

 

 


اکثر وسایل نقلیه امروز دارای ترمزهای دیسکی چهار چرخ و پد های موجود در فرمولاسیون غیر آستیویت آلی (NAO)، نیمه فلزی و سرامیک هستند. پد های NAO از مواد آلی مانند شیشه و لاستیک ساخته شده اند. آنها نرمتر هستند، عموما سریع تر می شوند و گرد و غبار ترمز ایجاد می کنند. پد های نیمه فلزی دارای مقدار زیادی از الیاف فلزی مانند فولاد هستند. آنها با دوام و مناسب برای کاربردهای درجه حرارت بالا هستند، اما در روتورها سخت است و می تواند پر سر و صدا باشد. ترکیبات سرامیکی دارای الیاف سرامیکی و الیاف فلزی نرم تر مانند مس هستند. آنها ترمز عالی، سر و صدای کم و گرد و غبار و روتور کمتری ارائه می دهند.مهم نیست که نوع پد استفاده شود، در نهایت روتورهای ترمز از بین می روند و باید جایگزین شوند. همانطور که روتورها می پوشند، آن ها ضعیف تر می شوند و اگر مجاز به پوشیدن زیر حداقل ضخامت آنها باشند، دیگر نمی توانند حرارت را به درستی از بین ببرند و می توانند تبدیل به پیچیدگی یا حتی ترک خورده شوند. روتور همچنین می تواند در صورت لنت ها به نقطه ای که میخ ها را می پوشاند یا ورق پشتی، سطح روتور را خرد می کند، تبدیل شود. متالورژی و طراحی روتور ترمز می تواند بر اساس کاربرد متفاوت باشد. روتورهای چدنی می توانند یک قطعه یا بخش مرکزی مهر شده باشند. بعضی از روتورهای جایگزین برای حفر آب و گرما استفاده می شوند.


نشت در سیستم هیدرولیک می تواند یک پدال کم و کاهش ترمز ایجاد کند. سیلندر اصلی می تواند نشت کند، بلکه در داخل نیز شکست می خورد. کالیپر های خراب شده و سیلندر چرخ معمولا توسط نشت ها نشان داده می شود، اما کلاپر ها همچنین می توانند باعث ایجاد کشیدن و تکان دادن ترمز شوند. هر بار که سیستم ترمز وسیله نقلیه سرویس می شود، کل سیستم هیدرولیکی باید بررسی شود. در نهایت، خطوط ترمز خراب شده می توانند سوراخ شوند و نشت کنند، و شلنگ های ترمز می توانند از گرما، قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی و عناصر خراب شوند. از پد تغییر به تعمیرات جدی تر، ما باید قطعات برای حفظ سیستم ترمز خود را در شکل بالا.


علاوه بر سیستم ترمز پایه، سیستم ترمز مکانیکی مکانیکی است که ترمزهای عقب را مستقل از سیستم هیدرولیکی اعمال می کند تا خودرو در هنگام پارک نگهداری شود. کابل هایی که توسط یک پدال یا اهرم دستی عمل می کنند، کفش های عقب یا پدال یا کفش های داخلی را درون روتور عقب قرار می دهند. بسیاری از وسایل نقلیه یک سیستم ترمز پارکینگ الکترونیکی دارند. امروزه اکثر وسایل نقلیه نیز یک سیستم ترمز ضد قفل (ABS) دارند که فشار مایع را به چرخ ها تنظیم می کند تا از لغزش و از دست دادن کنترل جلوگیری شود. این سیستم شامل یک ماژول کنترل، مدولاتور هیدرولیکی، سنسورهای سرعت چرخ و حلقه های دندانه دار می باشد. 

Brack parts have different parts and different types of car spare parts. Some disc brakes are used on all four wheels of the car, while in some cars disc brakes are used at the front and drum brakes at the rear. One of the good and good braking conditions is that every time you press the brake pedal with your foot, the car stops smoothly. In cars that need a lot of force to stop the car, use the hydraulic system. they do. Because the foot power is not enough to stop the car and with the liquid that is under constant pressure, it enters the other parts of the car through the pipes and causes it to stop. The brake parts are divided into several different parts and their own factory. This part eliminates the need for the driver to apply too much pressure to the brake pedal. The main cylinder also converts mechanical force into hydraulic pressure. To replace the brake parts, each of these spare parts has its own price. Of the types of brakes, two types of discs and bowls can be named. Disc brakes are mostly used in Pride and Mazda cars.برندهای ویژه

مارا دنبال کنید