• images
استارت و شارژر ، قیمت استارت و شارژر ، starting & charging
ششش

استارت و شارژر ، قیمت استارت و شارژر ، starting & charging

auto parts starting charging

برندهای ویژه

استارت و شارژر پروژه ای جدید برای خودرو STARTING & CHARGING   نیست بلکه از زمان تولید خودرو ها استارت حضور داشته است دینام کاربرد مهمی را دارد و یکی از لوازم یدکی خودرو ضروری محسوب می گردد باتری خودرو با در اختیار گذاشتن برق و نیروی مورد نیاز برای موتور و یا قطعات دیگری که با برق کار می کند مفید باشد رگلاتور با عملکرد بالا هماهنگ با دیگر قطعات نظم بیشتری را ایجاد خواهد کرد ولی این بدین معنا نیست که دیگر قطعات خودرو منظم کار نمی کنند و یا این محصول این وضعیت را برای خودرو فراهم خواهد کرد بلکه این لوازم یدکی خودرو در حوزه فعالیت خود شرایطی STARTING & CHARGING  مطلوب را فراهم کرده تا بدنه خودرو خاص تر باشد استارت و شارژر شروع کار یک خودرو را در وظایف خود دارد و تمام کار یک خودرو از زمانی که این محصول کار خود را آغاز کند انجام می گیرد به همین سبب باید بسیار قدرتمند باشد زمانی که راننده خودرو دکمه استارت و شارژر را فعال می کند تمامی قطعاتی که بر روی خودرو قرار دارند به تبعیت از این لوازم یدکی خودرو آماده به کار می شوند پس می توان به این موضوع اشاره کرد که این قطعه با دیگر محصولات در تعامل مستقیم خواهد بود البته نمی توان برای آن حالت های متفاوتی را انتخاب کرد بهتر است بگوییم در این لوازم یدکی خودرو نمی توان انتظار کارکرد دیگری را داشت و وظیفه آن کاملا مشخص و ثابت خواهد بود.

 

موتور استارت انرژی الکتریکی را به انرژی مکانیکی تبدیل می کند. مدار استارتر شامل باتری، استارت، و کابل ، که توسط یک مدار کنترل استارت متشکل از فعال سوئیچ ، رله استارت ، برقی ، وسیم کشی. هنگامی که شما را سوئیچ، رله energizes که استارتر برقی، که قدرت را به موتور استارت می فرستد. درایو استارت شبکه های با چرخ لنگر / دندان flexplate قبل از استارت شروعبه تبدیل شود. اکثر درایوهای استارت از نوع کلاچ تصرف، که تنها نیروی اعمالدر یک جهت، به طوری که موتور می تواند گشتاور به شروع نمی شود.
 

کمربند از میل لنگ درایوهای دینام ، و آن را با استفاده از این انرژی مکانیکی برای ایجاد برق. برق تولید شده است که کمربند چرخش روتور، ایجاد یک میدان مغناطیسی است که باعث یکولتاژ در سیم پیچ های استاتور. آلترناتور تولید جریان AC، است که توسط دیود اصلاح و تبدیل به جریان DC که شارژ باتری و قدرت سیستم های الکتریکی. خروجی ولتاژ دینام باید کنترلشود. این است که با متغیر جریان میدان انجام می شود. در وسایل نقلیه قدیمی تر این یک تنظیم کننده ولتاژ جداگانه انجام شد، اما در بسیاری از وسایل نقلیه جدید عملکرد تنظیم بخشی از ECM است. 

 

svg