• images
قطعات جلوبندی ، لوازم جلوبندی ، suspension parts

قطعات جلوبندی ، لوازم جلوبندی ، suspension parts

auto parts suspension parts

انتخاب خودرو

قطعات جلوبندی تویوتا

قطعات جلوبندی لکسوس

قطعات جلوبندی بنز

قطعات جلوبندی بی ام و

قطعات جلوبندی پورشه

قطعات جلوبندی هیوندای

قطعات جلوبندی کیا

قطعات جلوبندی هوندا

قطعات جلوبندی نیسان

قطعات جلوبندی مزدا

قطعات جلوبندی ولوو

قطعات جلوبندی آلفارومئو

قطعات جلوبندی پژو

قطعات جلوبندی سیتروئن

قطعات جلوبندی آئودی

قطعات جلوبندی مازراتی

قطعات جلوبندی رنو

قطعات جلوبندی میتسوبیشی

قطعات جلوبندی سوزوکی

قطعات جلوبندی فولکس

قطعات جلوبندی لامبورگینی

قطعات جلوبندی مک لارن

قطعات جلوبندی مینی

قطعات جلوبندی لوتوس

قطعات جلوبندی جگوار

قطعات جلوبندی جیپ

قطعات جلوبندی سوبارو

قطعات جلوبندی دی اس

قطعات جلوبندی لیفان

قطعات جلوبندی جک

قطعات جلوبندی ام وی ام

قطعات جلوبندی چری

قطعات جلوبندی سانگ یانگ

قطعات جلوبندی ام جی

قطعات جلوبندی گریت وال

قطعات جلوبندی بسترن

قطعات جلوبندی چانگان

قطعات جلوبندی بی وای دی

قطعات جلوبندی هایما

قطعات جلوبندی دانگ فنگ

قطعات جلوبندی بایک

قطعات جلوبندی بیسو

قطعات جلوبندی برلیانس

قطعات جلوبندی جیلی

قطعات جلوبندی بورگوارد

قطعات جلوبندی لندویند

قطعات جلوبندی زوتی

قطعات جلوبندی دامای

قطعات جلوبندی کوپا

قطعات جلو بندی که به آن suspension parts نیز می گویند یکپارچگی تمامی قطعات خودرو را قابل اجرا کرده است و اهمیت داده است سیستم جلوبندی ازمسئله های مهم برای خریداران خودرو می باشد قطعات سیستم جلوبندی suspension parts نظم را الگو ساخته است فابریکی در ظاهر نیز مورد توجه قرار گرفته است و طراحی جذاب سیستم جلوبندی فابریکی همیشه یکی از هدف های طراحان و سازندگان بوده است قطعات خودرو در مقایسه با نمونه های ساده قابل قبول تر بوده است در بسیاری از موارد ظاهر ساده و معمولی خودرو که از روز اول در روی خودرو نیز هستند مورد پسند صاحبان خودرو نمی باشد با ظاهر زیبا و خاص خود خودروی شما را جذاب می کند و می تواند با سلیقه شما  هم خوانی و هماهنگ باشد و رضایت شما را جلب کند این لوازم یدکی خودرو که محصولی با طراحی بسیار فاخر با کیفیت بسیار بالا قابل ارائه می باشد و ما این امکان را برای شما فراهم می کنیم این محصول با رقابتی که در بازار فروش ایجاد کرده و اعتماد مشتریان خود را جلب کرده است و همیشه محصولات به روز و با سلیقه عالی درخواست کنندگان فراهم کرده است، فرم کلی این لوازم یدکی خودرو به خوبی با الگوهایی که در نظر گرفته شده است مطابقت داشته است .

 

طرح های تعلیق بسیار زیادی برای بحث مفصل در اینجا وجود دارد، اما همه آنها را می توان به تعلیق محور جامد (پرتو) و تعلیق مستقل تقسیم کرد. یک محور محکم به همین دلیل نامیده می شود زیرا چرخ ها در هر دو طرف وسیله نقلیه با یک محور محور سفت و محکم مرتبط می شوند و ضربه ای در جاده ای که بر روی یک چرخ تاثیر می گذارد، چرخ را در طرف دیگر نیز تحمل می کند. محورهای جامد می توانند محورهای زنده باشند که قدرت را به چرخ ها یا محورهای مرده انتقال می دهند که این کار را انجام نمی دهند. همانطور که از نامش بر می آید، تعلیق های مستقل به چرخ ها اجازه می دهند به طور مستقل از یکدیگر حرکت کنند و تاثیر ضربه بر روی جاده ای که با یک چرخ مواجه می شود، بر روی آن چرخ جدا می شود و بر روی چرخ دیگر خودرو تاثیر نخواهد گذاشت.

تعلیق های مستقل را می توان با توجه به اینکه آیا آنها از اهرم یا کمکی استفاده می کنند، طبقه بندی می شود. یک استوانه یک نوع جذب شوک است که همچنین به عنوان یک عضو تعلیق پشتیبانی می کند. اصلاحات اصلاحی وجود دارد که در آن چشمه های جداگانه ای وجود دارد، اما شایع ترین نوع استقرار MacPherson است که شامل یک عضو شوک، بهار و تعلیق در یک واحد است. هنگامی که در جلوی وسیله نقلیه استفاده می شود، بالای ردیف، محور چرخ فرمان بالا است. جذب شوک با تعلیق بازوی کنترل استفاده می شود. شوک ها و اهرم ها اغلب سرویس های تعلیق هستند. از آنجا که آنها به تدریج تضعیف می شوند و کیفیت حمل و نقل را کاهش می دهند توصیه می شود پس از 50،000 مایل جایگزین شوند.چشمه های برگ قدیمی ترین انواع چشمه ها هستند و به طور کلی برای هر دو تعلیق و قرار دادن محورهای زنده استفاده می شود. آنها چشمه های انتخابی برای حمل و نقل هستند زیرا می توانند بارهای سنگین را حمل کنند و ظرفیت را می توان با اضافه کردن برگ ها افزایش داد. چشمه های کویل شایع ترین نوع بهار در حال استفاده امروز است. آنها بسیار راحت می توانند برای سوار شدن و / یا رانندگی مخصوص از چشمه های برگ مخصوص استفاده کنند و آنها را برای وسایل نقلیه عملکرد ایده آل کنند. میله های پیچشی طول فولاد بهار هستند که به منظور استفاده از چشمه های کویل مورد استفاده قرار می گیرند. مزیت میله های پیچش این است که می توان آنها را برای اصلاح ارتفاع سواری خودرو تنظیم کرد. چشمه های هوا تعلیق هوا از هوای فشرده برای ارائه سواری صاف و تعلیق استفاده می کنند.


چرخ ها، چشمه ها، و شوک ها یا اهرم ها به وسیله نقلیه با اجزای تعلیق به نام بازوهای کنترل متصل می شوند. اسلحه کنترل می تواند نام های مختلف را با توجه به سیستم تعلیق و مکان هایی که در وسایل نقلیه قرار دارند، از جمله سلاح های کوتاه و بلند، اسلحه های شعاعی و سلاح های عقب نشینی. به طور کلی آنها از فولاد یا آلومینیوم تمبر ساخته شده و با استفاده از بوشینگ و اتصالات توپ بیان می شوند. سلاح کنترل خود را عموما بسیار با دوام و معمولا فقط جایگزین می شود، اما انعطاف پذیری و مفاصل توپ و نیاز به جایگزینی برای از بین بردن بازی است که می تواند بر روی دست زدن و هم ترازی تاثیر می گذارد. میله های چرخشی نوعی از پیچ تسمه ای است که چرخ ها را در هر دو طرف وسیله نقلیه متصل می کند تا رول بدن را در چرخش کاهش دهد.

برندهای ویژه

مارا دنبال کنید