• images
انواع چراغ اسپرت ، accessory lighting
ششش

انواع چراغ اسپرت ، accessory lighting

automotive lighting accessory lighting

برندهای ویژه

انواع چراغ اسپرت ACCESSORY LIGHTINGتوسط برترین تولید کنندگان لوازم یدکی خودرو در جهان تولید شده است انواع چراغ جانبی از نظر ظاهری تغییراتی را داشته است انواع چراغ اسپرتی با فرم بدنه خودرو هماهنگی دارد قیمت چراغ اسپرتی بسیار مورد توجه قرار گرفته است قیمت انواع چراغ جانبی مطابق با ارزش آن تعیین شده است ولی در این فروشگاه آنلاین قیمت انواع چراغ اسپرتی پایین تر بوده است عبارت انگلیسی انواع چراغ اسپرت نیز می تواند در یافتن  چراغ خودرو مورد نظر کمک کند سال های سال است که واردات خودرو های لوکس خارجی به بازار های داخلی انجام می گیرد که سبب شده است پیشرفت قابل ملاحظه ای را در سطح کیفی شاهد باشیم با باز شدن پای خودرو های خاص و جذاب قاعدتا باید پشتیبانی لازم نیز برای آنها انجام پذیرد به همین سبب باید لوازم یدکی خودرو نیز در بازار های داخلی تامین گردد نمایندگی این قطعات و یا همان فروشگاه آنلاین خودرو آیدی این مسئولیت خطیر را بر عهده دارد و با توجه به توانایی هایی که تاکنون در ارائه خدمات برتر و تامین کالا های لوکس و اوریجینال از خود نشان داده است ثابت کرد که به خوبی از عهده مسئولیت خود بر آمده است و رضایتمندی مشتریان لوازم یدکی خودرو را برآورده ساخته است.مزایای استفاده از تکنولوژی پیشرفته و لوازم اسپرتی خودرو ACCESSORY LIGHTING  که شامل انواع چراغ های اسپرت  می شود جلوه دادن به وسیله نقلیه شماست . مجموعه ما دارای چراغ اسپرت  پیشنهادی است که با هدف تعادل نهایی بین زیبایی شناسی و عملکرد گلوله ای مواجه هستند. آنها نشانه هایی از تمایز است که باعث می شود دکور داخلی و خارجی بی نظیر باشد. چراغ های LED و چراغ های اضافی نئون باعث می شود که هر کسی را که وارد خودرو شما می شود، خیره می کند. روشنایی شگفت انگیز را با یک شاسی انعطاف پذیر یا کیت سنگی روشن کنید.


 ما مجموعه های شگفت آور و کارآمد برای کامیون ها و موتور سیکلت ها که شامل نوار های نور، لوله ها، غلاف ها و / یا ترکیبی از آنها هستند. کیت های چند رنگی رنگ های مختلف پر جنب و جوش ارائه می دهند و می توانند از راه دور کنترل شوند، به این ترتیب رنگ را انتخاب می کنند و به طور همزمان رنگ ها و الگوهای مختلف را اجرا می کنند. همگام سازی نور به موسیقی برای لذت بردن کامل!
 
 
شما به دنبال نوار های نور، لوله ها یا سیم هایی هستید که ما با محصولات نورپردازی خیره کننده پوشانده  که می توان در داخل بیرون، یا زیر آن استفاده کرد تا فاکتور زیبایی را افزایش دهد. انواع چراغ اسپرتی  را برای اضافه کردن رنگ های سفارشی یا لوله های نئون انتخاب کنید تا نور قرمز کلاسیک 360 درجه را برای برجسته کردن خطوط در هر منطقه، از پشت مشبک و زیر خط کش یا کنسول روشنایی بخشد  وسیله نقلیه خود را از داخل با استفاده از کیت نور چشمک زن داخلی طراحی کنید تا پوشش نور الهام بخش کابین را به شما نشان دهد. در تاریکی نباشید، یک دسته قفل درب عقب روشن یا پروژکتور در خانه را ببندید تا لکه های سخت کشف شده ای از خودرو شما را روشن کنید تا بتوانید دید را در شب ببینید. صندلی های قرمز روشن، قاب های مجلسی و نشانه ها یک ظاهر خودروی ظاهر، ظاهر خودرو و ظرافت شیک به هر خودرو را می دهد.

svg