• images
پروژکتور ، قیمت پروژکتور ، fog lights

پروژکتور ، قیمت پروژکتور ، fog lights

automotive lighting fog lights

fog lights نسبت به گذشته تغییرات اساسی داشته است ، لوازم یدکی خودرو با صدور مجوز از سوی سازمان استاندارد و تاییدیه های لازم توانسته است مه شکن را به چرخه تولید برساند چراغ خودرو را در قالبی متفاوت تولید کرده است سپر از قسمتهای مهم  بدنه خودرو می باشد چراغ مه شکن استحکام خود را حفظ کرده است حتی ممکن است بهتر از مدل و نمونه های گذشته عرضه شده باشد قطعه ای را که برای ارائه معرفی شده است با امکانات جالب و جدید و با آپشن های به روز در صدد رضایت بخشی مشتریان بر آمده است، تولید کنندگان لوازم یدکی خودرو همیشهfog lights  خود را بهترین دانسته اند و از هیچ تلاشی در این مورد دریغ نکرده است با تست کردن زیاد و انجام آزمایشات گوناگون تجربه موفقی را داشته است بیشترین توجه در زمینه کیفیت لوازم یدکی خودرو می باشد سازندگان با متنوع کردن محصولات و لوازم یدکی خودرو و تجهیز به تکنولوژی های بیشتر در این راه موفق بوده اند، در راستای تولید محصولات برتر طی سالهای اخیر طراحی های متنوعی ارائه شده است و با بررسی متخصصان صنعت خودرو طرح های پیشنهادی به عرصه ظهور در آمده است و در مراکز کنترل کیفیت به شدت مورد تست قرار می گیرد تا کیفیت آن اثبات گردد.

 


اگر شما برخورد با مانعی داشته باشید و تصادف کنید و چراغ مه شکن fog lights خودرو شما اسیب ببیند باید سریعا آن را عوض کرده و یکی دیگر را جایگزین آن نمایید . قیمت این لوازم یدکی خودرو تقریبا بالا میباشد پس در نگهداری از ان باید دقت داشته باشید . ما این لوازم جانبی خودرو را که تولید کارخانه اصلی میباشد را برای شما ارائه داده ایم که با تمام قوانین و مقررات فدرال برای استفاده در بزرگراه ها برابری میکند . چراغ های تقلبی دارای ظاهری غیر قابل تشخیص از اصلی است.


 
شما همچنین میتوانید با ارتقا دادن این قطعات خودرو ایمنی خودرو را چندین برابر کرده و با ایمنی بیشتر در خودرو رانندگی کنید و هیچ گونه نگرانی از این بابت نداشته باشید . ما چراغ مه شکنی را که دارای   که، پرتو متمرکز تر و واضح تری را دارای است برای شما قرار داده ایم با جایگزینی این لامپ ها که از جمله لامپ های رشته ای هستند و 50٪ روشن تر میباشند میتوانید خودرویی ایمن تر و زیبا تر داشته باشید .


 
اگر خودرو شما دارای این چراغ ها باشد شما بسیار خوش شانس هستید زیرا در حال حاضر شما می توانید چراغ های که بسیار قوی تر و موثر تر از هر چیزی هستند را نصب کنید میتوانید چراغ های مه شکن هالوزن که بسیار جمع و جور میباشد و همچنین چراغ های زنون را که میتواند کوچک تر باشد  برای خودرو خود انتخاب نمایید . همه چراغ های ما به طور کامل دوام و عملکردی دقیق دارند و در هر نوع آب و هوا آزمایش شده است، و مقاوم در برابر خوردگی بدنه میباشد . چراغ های جلو دارای پرتو های پر نوری میباشند و به شما کمک میکنند تا به رو به رو خود درجاده دقت بالایی داشته باشید . این چراغ ها در طیف گسترده ای از سبک ها و یا پرتوهای هستند و با نور ارائه شده توسط لامپ های رشته ای، لامپ های هالوژن، لامپ های LED و یا زنون (HID)  میباشند .

برندهای ویژه

مارا دنبال کنید