• images
لامپ خودرو بیسو

لامپ خودرو بیسو

bisu car bulbs

car bulbs منطبق بر طراحی خاص بوده است انواع ترکیبی عالی از ظاهری زیبا و کاربردی بودن را القا خواهد کرد قیمت یکی از اولویت های خریداران است انواع لامپ ها را می توان بر طبق نیاز های خودرو تفکیک کرد لامپ فابریک برنده بلامنازع رقابت های فعلی در بازار خواهد بود این چراغ خودرو با وجود مزیت هایی که دارد می تواند car bulbs  یک انتخاب هوشمندانه باشد واژه انگلیسی را می توانید در دسته بندی های لوازم یدکی خودرو به راحتی بیابید امکاناتی را که در این محصولات به صورت استاندارد وجود دارد می تواند کارایی خودرو را بیشتر از انتظار بالا ببرد به بازی فرستادن یک محصول جدید و تازه نفس می تواند فرصتی تازه را برای دارندگان خودرو فراهم کند کلاسی که این لوازم یدکی خودرو در آن قرار دارد می تواند در بهره وری بهتر آن و به اثبات رساندن توانایی آن کمک بیشتری کند اقدامی که تولید کنندگان به نفع خریداران انجام داده اند و با رونمایی از این لوازم یدکی خودرو بی نظیر نسخه بی نقصی را معرفی کرده اند و نگاه تمام خودرو باز ها را به سمت خود جلب کرده است این مورد همزمان با ارائه مدل های جدیدی از محصولات و قطعات خودرو در سالهای اخیر بوده است.

 

ال ای دی ها لامپ هایی نیمه هادی میباشند که از خود نور منتشر میکنند . آنها خنک تر از لامپ های رشته ای، و غیر حساس به ارتعاش هستند که باعث می شود آنها را برای استفاده جاده ها مناسب باشند . از همه مهمتر لامپ فابریک car bulbs خودرو مهم تر از لامپ های دیگر میباشد و اگر این لوازم یدکی خودرو را داشته باشید دید شما دو برابر خواهد شد . احتمال این که شما نیاز به خرید این لوازم جانبی خودرو داشته باشید بسیار بالا میباشد به همین دلیل ما این قطعات خودرو را در این سایت قرار داده ایم . اگر چه آنها در ابتدا گران تر از لامپ های رشته ای هستند اما دارای طول عمری بسیار بالا میباشند .
 

 
LED های ایمنی شما را افزایش می دهند زمانی که شما آنها را به عنوان لامپ عقب و لامپ ترمز انتخاب نمایید میبینید که نور آن ها سریع تر از لامپ های رشته ای است . زمانی که شما بخواهید 60 مایل در ساعت حرکت کنید میبینید که این لامپ ها نوری بسیار را برای شما فراهم کرده و دید شما را چندین برابر خواهند کرد . همچنین میتواند یک توقف بی خطر بدون هیچ گونه برخوردی داشته باشید لامپ های داخلی LED برای همه خودرو ها در دسترس هستند و در رنگ های متفاوتی عرضه میشوند .

 
چراغهای جلو و مه چراغ ممکن است یکی از مهمترین چراغ ها در خودرو باشند . به خصوص در هنگام سفر در جاده های کشور با چراغ های خیابانی در شب moonless و یا در هر جاده در مه، باران، برف . ما لامپ هالوژن که تا 50٪ روشن تر از هالوژن استاندارد هستند را برای شما قرار داده ایم که به وسیله آن ها میتونید تا 40٪ بیشتر پایین جاده، و تا 50 درصد بیشتر سمت به سمت را ببینید این لامپ جایگزین مستقیم برای لامپ های کارخانه ای هستند نیاز به هیچ تغییر و نصب و راه اندازی ندارند و به طور کامل با سیستم برق خودرو خود را سازگار می باشد. آیا می دانید که حتی اگر لامپ های خود را هنوز هم کار  میکنند باید تعویض نمایید چرا که نور آن ها کم رنگ تر خواهد شد اگر چه لامپ های هالوژن امروز طولانی تر از لامپ های رشته ای هستند اما نور ان ها در طول زمان کم رنگ تر میشود .

برندهای ویژه

مارا دنبال کنید