• images
درب  بیسو


درب بیسو یکی از نقاط قوت لوازم یدکی خودرو طراحی زیبای  خودرو بوده است نونه های تولید شده بیانگر این موضوع می باشد ، فرم و شکل قطعات بدنه بیسو با طراحی های قدیم آن فرق دارد البته اصالت را به خوبی حفظ کرده است ولی اصیل بودن آن سبب نمی گردد که چهره آن تغییر نکند و تحولی در آن صورت نگیرد ، طراحی لوازم یدکی خودرو تغییرات اساسی را به خود دیده است و فرم کلی آن تغییر کرده است ، ظاهری خشن و شاید بهتر است بگوییم نمایی تهاجمی را به خود گرفته است و برای بسیاری از مشتریان و علی الخصوص جوانان این مسئله بسیار مهم است و جلب توجه برای آنان کرده است ، امروزه جوانان از خودرو هایی استفاده می کنند که بتوانند با آنها خود را به رخ همگان بکشانند و جلب توجه کنند پویایی زبان طراحی این روزهای لوازم یدکی نیز نمود یافته است و تحولاتی را شاهد بوده ایم ، تقارن در این قطعه یاد آور حفظ اصالت در این کالا می باشد ، نمای اسپرت گونه لوازم یدکی بیسو چهره جذابی را برای بیننده القا می کند و قدرت بیشتری را در نمای خودرو نشان می دهد .

 
 

 
درب  خودروdoors car  یکی از وسایلی می باشد که در خودرو بیشتراز دیگر قطعات مورد استفاده قرار میگیرد . در خودرو روزانه چندین بار های خودرو باز و بسته می شود.شما در این سایت می توانید انواع پنل و   bisu doors را مشاهد و خرید نمایید . همچنین برای حفظ امنیت خودروی خود باید از قفل های مطمین استفاده کنید . بنابراین قفل نقش مهمی در امنیت خودروی شما دارد . معمولاقفل ها پایین دستگیره قرار دارند . هنگام نصب این قطعه باید دقت بالایی داشته باشید . ها و قفل های خودرو باید از بهترین نوع ساخته شده باشند و هر کدام از کیفیت مطلوب برخوردارباشند. زیرا از دسته از bisu parts علاوه بر زیبایی نقش مهم و اساسی در امنیت خودرو هم در برابر سارقین و هم در هنگام تصادفات و مانع شدن از رسیذن اسیب جدی به خودرو و راننده و سرنشینان دارد .
 
 
بازگرداندن ظاهر وسیله نقلیه خود را با حق بیمه و قطعات در CARiD فروخته می شود و آماده را به خانه غنائم. البته، کیفیت و مناسب و پایان کمتر مهم هستند وقتی که خرید یک برای حمل و نقل روزمره خود را. اگر شمامثل اکثر مردم این روزها، شما صرف مقدار زیادی از زمان در حال اجرا کارهای، رفت و آمد، خرید، و در نظر گرفتن بچه ها به تمرین فوتبال، و این بدان معناست که بسیاری از دهانه و بسته شدن. اگر در برخورد آسیب دیده،جایگزینی با کیفیت برای حفظ غرور و افتخار از مالکیت و ارزش فروش مجدد حیاتی است. چه کسی می داند که چه نوع از زنگ یاآسیب پنهان کمین در استفاده می شود؟ یکی از درهای جایگزینی حق بیمه کیفیت ما را در قفسه های دیجیتال ما جمع آوری خواهد اتومبیل، کامیون خود را، و یا SUV مانند جدید در مراتب کمتر از price.As فروشنده ما در ابتدا گفت، باید بیشتر از پانل های بسیار می شود.
 
 
آنها باید به عنوان آنها نگاه می کنند. مطمئن شوید خود را باز کردن، بستن و محکم نگاه داشتن مثل یک طاق، ما باید لولا کیفیت، دستگیره درب، اعتصاب و دسته. ما همچنین ارائه مهر و موم قابل اعتماد برای جلوگیری از عناصر خارج مانند باران، شن و ماسه، و باد از ورود وسیله نقلیه خود را. تنظیم کننده های پنجره ما، های آهنی شیشه ای، شیشه ای، و موتور / سوئیچ ها و یا دسته لنگ عملیات پنجره های بدون درز ارائه کرده است. برای به پایان رساندن لمسی به درهای خود را ما ارائه می دهیم پانل های درب، دستگیره درب، دستگیره قفل و دستگیره لنگ که از بهترین   مواد ساخته شده و از ویژگی های بهترین پایان برای یک ظاهر بی عیب و نقص.
 

برندهای ویژه

مارا دنبال کنید