• images
چراغ جلو ، قیمت چراغ جلو ، headlights
ششش

چراغ جلو ، قیمت چراغ جلو ، headlights

headlights

برندهای ویژه

چراغ جلو headlights برای تامین دید کافی برای راننده بسیار موثر و شناخته شده است این لوازم یدکی خودرو در راستای اهدافی که برای آن در نظر گرفته شده است به خوبی کارایی داشته است چراغ خودرو می تواند بر اساس طرح هایی که برای آن تعیین شده است برنامه ریزی شود هر طرحی برای خودرویی مجزا خواهد بود به این ترتیب همه طرح ها با هم متفاوت خواهد بود در صورتی که خودرویی با ویژگی های منحصر به فرد دارید با نصب چراغ های همانند خود می توانید علاوه بر اینکه به توانایی های خودروی خود می افزایید زیبایی نمای خودرو را دوچندان کنید توجه به مسائل این چنینی اگر چه در ظاهر کوچک به نظر می رسد ولی می تواند به صورت کاملا روشن گویای این مسئله باشد تصمیماتی که برای این وضعیت گرفته شده است بسیار جالب توجه است هر چند ابهامات زیادی در باب این وضعیت وجود دارد ولی در شرایط کنونی رقابتی بسیار خیره کننده به وجود آورده است این شوک در افزایش فروش نیز تاثیرات زیادی را به جای گذاشته است که بسیاری از کارشناسان از قضاوت زود هنگام ایجاد تبعات منفی و مثبت را مانعی برای روند اجرایی دانسته اند چراغ جلو در رابطه با ارزش های یک خودرو به عنوان لوازم یدکی خودرو  بسیار حائز اهمیت است. 

 
چراغ جلو  مناسب و دارای عملکردی خوب میباشد . این لوازم یدکی خودرو تمامی استاندارد های قانونی در بزرگراه ها را دارند . چراغ های سفارشی نیز میتوانند جایگزنی برای این چراغ جلو خودرو باشند . اما در برخی موارد ممکن است برخی از تغییرات سیم کشی نیاز داشته باشد . این چراغ خودرو دارای پرژکتور هستند و پرتو متمرکز از نور را ارائه میدهندو پراکندگی کمتری نیز دارند که در آن یک بازتابنده منعکس کننده نور به بیرون قرار داده شده است بازتابنده یک پرتو پروژکتور منعکس کننده نور را به سمت یک نقطه کانونی واحد در مقابل لامپ میکشاند .چراغ های LED بسیار با دوام، با متوسط طول عمر بیش از 50000 ساعت هستند و نوری بسیار روشن را تولید میکنند .

 
چراغ های جلو هاله نیز نامیده میشوند  حلقه نور اطراف چراغهای جلو ایجاد میشود که در اندازه محبوبیت خودروهای اروپایی می باشد. هاله را می توان با لامپ های LED روشن کرد هالهبا گاز پر شده است، مانند یک تابلوی نئون ما همچنین کیت هاله را نیز قرار داده ایم بنابراین شما می توانید از این ویژگی بزرگ به چراغهای جلو موجود خود را اضافه کنید چراغ U-نوارمشابه هاله هستند، و در حالی که هر دو وسیله نقلیه را متوجه خواهند شد افزایش دید همچنین به معنی رانندگی ایمن تر برای شما ست اگر شما به دنبال برای ترکیبی از سبک منحصر به فرد و نوربرتر هستید چراغ های جلو یک انتخاب مناسب برای شماست .

 
 
چراغ جهت روشنایی در روز (DRLs) هستند مطالعات نشان داده اند که تجهیزات اصلی در بسیاری از وسایل نقلیه بیشتر آشکار میشوند . ما برای شما DRLs جایگزینی و همچنین لامپ DRL را ارائه میدهیم که می توانید بر روی وسیله نقلیه خود را نصب کنید . یکی دیگر از ویژگی چراغ های ال ای دی در زمان رانندگی رد شب میباشد که بسیار به شما کمک میکند و در شرایط اب و هوایی نا مساعد نیز میتوانند به راحتی از آن ها استفاده کنید . انتخاب زیادی برای   چراغ های سفارشی و سیگنال جایگزینوجود دارد  و زمانی که در مه قرار گرفته باشید متوانید به صورت سفارشی چراغ هایی را برای مه شکن قرار دهید .
 

svg