• images
چراغ جلو ، قیمت چراغ جلو ، headlights

چراغ جلو ، قیمت چراغ جلو ، headlights

headlights

چراغ جلو | قیمت چراغ جلو | headlights  برای تامین دید کافی برای راننده بسیار موثر و شناخته شده است این لوازم یدکی  در راستای اهدافی که برای آن در نظر گرفته شده است به خوبی کارایی داشته است چراغ| قیمت چراغ| headlights  می تواند بر اساس طرح هایی که برای آن تعیین شده است برنامه ریزی شود هر طرحی برای خودرویی مجزا خواهد بود به این ترتیب همه طرح ها با هم متفاوت خواهد بود در صورتی که خودرویی با ویژگی های منحصر به فرد دارید با نصب چراغ های همانند خود می توانید علاوه بر اینکه به توانایی های خودروی خود می افزایید زیبایی نمای خودرو را دوچندان کنید توجه به مسائل این چنینی اگر چه در ظاهر کوچک به نظر می رسد ولی می تواند به صورت کاملا روشن گویای این مسئله باشد تصمیماتی که برای این وضعیت گرفته شده است بسیار جالب توجه است هر چند ابهامات زیادی در باب این وضعیت وجود دارد ولی در شرایط کنونی رقابتی بسیار خیره کننده به وجود آورده است این شوک در افزایش فروش نیز تاثیرات زیادی را به جای گذاشته است که بسیاری از کارشناسان از قضاوت زود هنگام ایجاد تبعات منفی و مثبت را مانعی برای روند اجرایی دانسته اند در رابطه با ارزش های یک خودرو به عنوان لوازم یدکی خودرو   بسیار حائز اهمیت است. 

 


headlights مناسب و دارای عملکردی خوب میباشد . این لوازم یدکی خودرو تمامی استاندارد های قانونی در بزرگراه ها را دارند . چراغ های سفارشی نیز میتوانند جایگزنی برای این خودرو باشند . اما در برخی موارد ممکن است برخی از تغییرات سیم کشی نیاز داشته باشد . این headlights parts دارای پرژکتور هستند و پرتو متمرکز از نور را ارائه میدهندو پراکندگی کمتری نیز دارند که در آن یک بازتابنده منعکس کننده نور به بیرون قرار داده شده است بازتابنده یک پرتو پروژکتور منعکس کننده نور را به سمت یک نقطه کانونی واحد در مقابل لامپ میکشاند .چراغ های LED بسیار با دوام، با متوسط طول عمر بیش از 50000 ساعت هستند و نوری بسیار روشن را تولید میکنند .

 
چراغ های جلو هاله نیز نامیده میشوند  حلقه نور اطراف چراغهای جلو ایجاد میشود که در اندازه محبوبیت خودروهای اروپایی می باشد. هاله را می توان با لامپ های LED روشن کرد هالهبا گاز پر شده است، مانند یک تابلوی نئون ما همچنین کیت هاله را نیز قرار داده ایم بنابراین شما می توانید از این ویژگی بزرگ به چراغهای جلو موجود خود را اضافه کنید چراغ U-نوارمشابه هاله هستند، و در حالی که هر دو وسیله نقلیه را متوجه خواهند شد افزایش دید همچنین به معنی رانندگی ایمن تر برای شما ست اگر شما به دنبال برای ترکیبی از سبک منحصر به فرد و نوربرتر هستید چراغ های جلو یک انتخاب مناسب برای شماست .

 
 
چراغ جهت روشنایی در روز (DRLs) هستند مطالعات نشان داده اند که تجهیزات اصلی در بسیاری از وسایل نقلیه بیشتر آشکار میشوند . ما برای شما DRLs جایگزینی و همچنین لامپ DRL را ارائه میدهیم که می توانید بر روی وسیله نقلیه خود را نصب کنید . یکی دیگر از ویژگی چراغ های ال ای دی در زمان رانندگی رد شب میباشد که بسیار به شما کمک میکند و در شرایط اب و هوایی نا مساعد نیز میتوانند به راحتی از آن ها استفاده کنید . انتخاب زیادی برای   چراغ های سفارشی و سیگنال جایگزینوجود دارد  و زمانی که در مه قرار گرفته باشید متوانید به صورت سفارشی چراغ هایی را برای مه شکن قرار دهید .
 

برندهای ویژه

مارا دنبال کنید