• images
چراغ خطر عقب ، قیمت چراغ خطر عقب  ، tail lights

چراغ خطر عقب ، قیمت چراغ خطر عقب ، tail lights

tail lights

انتخاب خودرو

چراغ خطر عقب تویوتا

چراغ خطر عقب لکسوس

چراغ خطر عقب بنز

چراغ خطر عقب بی ام و

چراغ خطر عقب پورشه

چراغ خطر عقب هیوندای

چراغ خطر عقب کیا

چراغ خطر عقب هوندا

چراغ خطر عقب نیسان

چراغ خطر عقب مزدا

چراغ خطر عقب ولوو

چراغ خطر عقب آلفارومئو

چراغ خطر عقب پژو

چراغ خطر عقب سیتروئن

چراغ خطر عقب آئودی

چراغ خطر عقب مازراتی

چراغ خطر عقب رنو

چراغ خطر عقب میتسوبیشی

چراغ خطر عقب سوزوکی

چراغ خطر عقب فولکس

چراغ خطر عقب لامبورگینی

چراغ خطر عقب مک لارن

چراغ خطر عقب مینی

چراغ خطر عقب لوتوس

چراغ خطر عقب جگوار

چراغ خطر عقب جیپ

چراغ خطر عقب سوبارو

چراغ خطر عقب دی اس

چراغ خطر عقب لیفان

چراغ خطر عقب جک

چراغ خطر عقب ام وی ام

چراغ خطر عقب چری

چراغ خطر عقب سانگ یانگ

چراغ خطر عقب ام جی

چراغ خطر عقب گریت وال

چراغ خطر عقب بسترن

چراغ خطر عقب چانگان

چراغ خطر عقب بی وای دی

چراغ خطر عقب هایما

چراغ خطر عقب دانگ فنگ

چراغ خطر عقب بایک

چراغ خطر عقب بیسو

چراغ خطر عقب برلیانس

چراغ خطر عقب جیلی

چراغ خطر عقب بورگوارد

چراغ خطر عقب لندویند

چراغ خطر عقب زوتی

چراغ خطر عقب دامای

چراغ خطر عقب کوپا

چراغ خطر عقب tail lights فرآیندی بسیار پیشرفته ای را طی کرده است و می توان گفت که چراغ اسپرت یکی از لوازم یدکی خودرو پرفشنال به شمار می آید چراغ بدون هیچ گونه سهل انگاری توسط تولید کنندگان لوازم اسپرت خودرو ساخته شده است انواع را می توان در بازار های جهانی به آسانی خریداری کرد دستاورد هایی که توسط آنها وارد بازار شده است بی شک از نمونه های برتر محسوب می گردد در حقیقت در تمامی نقاط جهان نمایشگاه هایی به صورت سالیانه برپا می گردد و با ارائه محصولات لوازم یدکی خودرو در این نمایشگاه ها می توانند برند خود را برای تمامی مخاطبان معرفی کنند با رونمایی از محصولات تولید شده می توان این حق انتخاب را برای خریداران قائل شد تا با آگاهی کامل انتخاب کنند در زمینه بروز مشکلاتی در تامین برخی قطعات محصولات ایجاد شده است تا خریداران از سرتا سر جهان ضمن بازدید از دستاورد های ارایه شده بتوانند بهترین انتخاب را انجام دهند و به عنوان یک ابزار کارآمد می توان از آنها بهره جست ، البته فرصت بسیار خوبی برای تولید کنندگان دیگر است تا با دیدن از برترین لوازم یدکی خودرو در پیشرفت تولیدات خود اقداماتی را انجام دهند و قطعا افزایش فروش نیز خواهد داشت.

 

 
این چراغ های به عنوان Altezza شناخته شده اند و یک سبک نور توسط کروم و یا بستر سیاه و سفید با لنز فردی قرمز، روشن، یا زرد و یا لامپ های تحت یک لنز بیرونی روشن و یا دودی درآن ها قرار گرفته است . این چراغ در رنگ های متعدد، رنگ، و لامپ / ترتیبات لنز میباشند . گزینه ها برای منبع نور شامل لامپ های معمولی رشته ای، چراغ های LED، و کابل فیبر نوری.لامپ های رشته ای ارزان قیمت هستند . اما بیشتر از چراغ های LED استفاده میشود .


 
چراغ های LED از پیشرفته ترین روشنایی میباشند  و در اندازه هایی مناسب و جمع و جور تولید شده اند . طراحان سبک های جالب و بسیاری از آن ها را تولید کرده اند . آنها با متوسططول عمر 50،000-75،000 ساعت بسیار با دوام هستند . نوری که  تولید می کنند بسیار روشن و پاک، بسیار جذاب تر از نور لامپ های رشته است . و حتی حدود 200 میلی ثانیه سریع تراز لامپ های رشته ای هستند . آنها برای  استفاده نور ترمز مناسب هستند . بسیار از چراغ های سفارشی از ویژگی های ال ای دی زوج با تکنولوژی فیبر نوری تشکیل شده اند .برای سفارشی کردن چراغ در یک خودرو که دارای رنگ تیره است میتوانید چراغ های سیاه و سفید و دودی را انتخاب نمایید ما چراغ سیاه و سفید، و چراغ های با لنز دودی را برای شما قرار داده ایم علاوه بر این از جدیدترین وسایل روشنایی میتوان لامپ های رشته ای و لامپ های LED فوق العاده روشن برای چراغ عقب، توقف / چراغ ترمز نام برد .
 

برندهای ویژه

مارا دنبال کنید